Hydraulik/Monter instalacji grzewczych od 24.07.2017

Datum: 06.07.2017
Einsatzort: 61231 Bad Neuheim / Bundesweit

Karrierelevel: Berufserfahren
Tätigkeitsbereich: Handwerk

Ihr Aufgabengebiet

WYMAGANIA

  • znajomość j.niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikacje w miejscu pracy
  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • własny samochód (warunek konieczny)
  • punktualność

Ihr Profil

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji grzewczych
  • montaż urządzeń sanitarnych
  • instalacja urządzeń chłodniczych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.+49 341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub mailowo na adres bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de z dopiskiem Hydraulik/Jober.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Wir bieten

  • Stawki godzinowe brutto plus diety za każdy przepracowany  dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Ansprechpartner

Frau Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Persönliche Angaben

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit

Dokumente