Monter fasad - 88046 Friedrichshafen - od 18.09.17

Datum: 01.09.2017
Einsatzort: Friedrichshafen / Bundesweit

Karrierelevel: Berufserfahren
Tätigkeitsbereich: Handwerk

Ihr Aufgabengebiet

MONTAŻ FASAD ZEWNĘTRZNYCH

- GOTOWE ELEMENTY - OD 11.09.2017

O naszej firmie

Sepona Personal GmbH to niemiecka agencja zatrudnienia, która zajmuje się oddelegowywaniem swoich pracowników klientom Niemieckim na terenie całych Niemiec.
Istniejemy na rynku Niemieckim od ponad 10 lat i dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy mogli rozwijać się u nas zawodowo.
Obecnie posiadamy dwa oddziały znajdujące się w Jenie i Lipsku.

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Friedrichshafen (Jezioro Bodeńskie) poszukujemy obecnie

6 MONTERÓW FASAD ZEWNETRZNYCH NA WZOR PŁYT "TRESPA"

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej neleżeć będzie budowa konstrukcji/stelarza, służącego jako podstawa do przymocowania gotowych elementów metalowych. Poszukujemy 6 osób, może to być zespół osoób bez znajomości j.niemieckiego, wystarczy aby jedna z osób porozumiewała się komunikatywnie i rozumiała podstawowe polecenia.

Wymagania

- nie masz lęku wysokości ?
- rozmawiasz po niemiecku w stopniu pozwalającym na prostą komunikację w miejscu pracy?
- posiadasz umiejętność budowy stelarza drewnianego pod montaż płyt typu Trespa?
- poszukujesz dobrze płatnej pracy w przyjemnej atmosferze?
- posiadasz prawo jazdy i własny samochód?
- posiadasz co najmniej roczne doświadczenia na stanowisku ślusarz?

Ta praca jest dla Ciebie, zgłoś się już dzisiaj drogą mailową bądź zadzwoń aby uzyskać więcej szczegułów dotyczących tej oferty pod numer telefonu widoczny w ogłoszeniu

Wir bieten

Nasza oferta

- umowa na czas nieokreślony
- stawki godzinowe brutto plus diety
- rezerwacja noclegu,
- niemiecka umowa i ubezpieczenie zdrowotne,
- możliwość pobierania zaliczek,
- pomoc polskiego konsultanta w czasie pobytu za granicą.

Ansprechpartner

Frau Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Persönliche Angaben

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit

Dokumente