Spawacz ( MIG, MAG)

Datum: 06.07.2017
Einsatzort: 88356 Ostrach / Bundesweit

Karrierelevel: Berufserfahren
Tätigkeitsbereich: Handwerk

Ihr Aufgabengebiet

Zadania:

  • spawanie elementów stalowych,
  • przygotowywanie materiałów do spawania,
  • praca z dokumentacją spawalniczą,
  • praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych

Ihr Profil

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikację z niemieckim przełożonym w miejscu pracy (warunek konieczny)
  • Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • Gotowość wyjazdu do Niemiec
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • Punktualność, sumienność i dyspozycyjność
  • Własny samochód mile widziany.

Wir bieten

Oferujemy:

  • Ponadtaryfowe stawki euro Brutto/h plus diety za każdy przepracowany dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe,
  • Punktualne wynagrodzenie,
  •  Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich,
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny,
  • Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych,
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym,
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta,
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Ansprechpartner

Frau Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Persönliche Angaben

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit

Dokumente