2 Hydraulików z j.niemieckim od 18.09.2017 (94034 Passau)

Data: 12.09.2017
Miejsce pracy: 94034 Passau / Bayern

Rodzaj zatrudnienia: Doświadczony
Kategoria: Rzemiosło

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Montaż, naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych
  • Sprawdzanie poprawności instalacji
  • Praca zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Instalowanie rur i urządzeń sanitarnych oraz zaopatrzenie ich w gaz
  • Instalacja sanitariatów

Profil

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • umiejętność montażu instalacji grzewczych
  • umiejętność montażu urządzeń sanitarnych
  • instalacja urządzeń chłodzniczych
  • punktualność i sumienność
  • dyspozycyjność
  • własny samochód mile widziany

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ponadtaryfowe stawki  brutto/h plus diety za przepracowany  dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoba do kontaktu

Pani Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Dane osobowe

Kontakt

Informacje dot. zatrudnienia

Dyspozycyjność

Dokumenty