Ślusarz z umiejętnością cięcia palnikowego ( 06844 Dessau-Roßlau)

Data: 12.09.2017
Miejsce pracy: 06844 Dessau-Roßlau / Sachsen

Rodzaj zatrudnienia: Doświadczony
Kategoria: Rzemiosło

Zakres obowiązków

Zadania:

  • cięcie palnikowe  i demontaż taboru kolejowego łącznie z szynami, osiami kolejowymi i innymi elementami metalowymi.

Profil

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikację z niemieckim przełożonym w miejscu pracy (podstawy)
  • Gotowość wyjazdu do Niemiec
  • Punktualność, sumienność i dyspozycyjność
  • Własny samochód mile widziany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ponadtaryfowe stawki euro Brutto/h plus diety za każdy przepracowany dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe,
  • Punktualne wynagrodzenie,
  •  Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich,
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny,
  • Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych,
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym,
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta,
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Osoba do kontaktu

Pani Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Dane osobowe

Kontakt

Informacje dot. zatrudnienia

Dyspozycyjność

Dokumenty