Malarz / Tapeciarz

Data: 03.01.2017
Miejsce pracy: Bundesweit / Teren całego kraju

Rodzaj zatrudnienia: Doświadczony
Kategoria: Rzemiosło

Zakres obowiązków

  • malowanie ręczne i maszynowe budynków wewnątrz i na zewnątrz,
  • delikatne korekty fasad zewnętrznych,
  • tapetowanie.

Profil

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenia jako malarz,
  • punktualność,
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację z niemieckim przełożonym,
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy

  • Ponadtaryfowe stawki euro /h plus diety za każdy przepracowany dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  •  Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  •  Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoba do kontaktu

Pani Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Dane osobowe

Kontakt

Informacje dot. zatrudnienia

Dyspozycyjność

Dokumenty