Monter Kanałów Wentylacyjnych 90402 Nürnberg

Data: 11.07.2017
Miejsce pracy: Walddorfhäslach / Baden-Württemberg

Rodzaj zatrudnienia: Doświadczony
Kategoria: Rzemiosło

Zakres obowiązków

  • Prace przy montażu instalacji wentylacyjnych,
  • montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.

Profil

  • Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na komunikowanie się w miejscu pracy
  • Gotowość wyjazdu do Niemiec
  • Punktualność i sumienność i dyspozycyjność
  • Własny samochód mile widziany.

Oferujemy

  • Ponadtaryfowe stawki godzinowe plus diety za każdy przepracowany dzień
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne (również dla rodziny)
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoba do kontaktu

Pani Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Dane osobowe

Kontakt

Informacje dot. zatrudnienia

Dyspozycyjność

Dokumenty