Operator Tokarki Konwencjonalnej

Data: 21.02.2017
Miejsce pracy: 33334 Güthersloh / Teren całego kraju

Rodzaj zatrudnienia: Doświadczony
Kategoria: Rzemiosło

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Obsługa Tokarki konwencjonalnej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometra

Profil

Wymagania:

  • Udokumentowane 2 letnie doświadczenie zawodowe  na w/w stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy
  • Punktualność, sumienność i dyspozycyjność
  • Własny samochód mile widzieny

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe plus diety za przepracowany dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe,
  • Punktualne wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy w niemieckim zespole,
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich,
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny,
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych,
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym,
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta,
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoba do kontaktu

Pani Joanna Luczak
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Dane osobowe

Kontakt

Informacje dot. zatrudnienia

Dyspozycyjność

Dokumenty