Spawacz (Autogen 311) od 18.09.2017

Data: 06.09.2017
Miejsce pracy: 90403 Nürnberg / Teren całego kraju

Rodzaj zatrudnienia: Doświadczony
Kategoria: Rzemiosło

Zakres obowiązków

Sepona Personal GmbH to niemiecka agencja zatrudnienia, która zajmuje się oddelegowywaniem swoich pracowników klientom Niemieckim na terenie całych Niemiec.
Istniejemy na rynku Niemieckim od ponad 10 lat i dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy mogli rozwijać się u nas zawodowo.
Obecnie posiadamy dwa oddziały znajdujące się w Jenie i Lipsku.

W chwili obecnej dla naszego zaufanego klienta w Frankfurcie poszukujemy:

Spawacza Autogen

Profil

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku,

- certyfikaty spawalnicze,

- mile widziane doświadczenie w  zakresie prac hydraulicznych
- prawo jazdy kategori B i własny samochód (mile widziane)
- punktualność

- niekaralność

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie spawanie rur stalowych o grubości 139 mm

Oferujemy

Oferujemy:

- Ponadtaryfowe stawki oraz diety
- Dodatki świąteczne i urlopowe
- Punktualne wynagrodzenie
- Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
- Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
- Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
- Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
- opiekę polskojęzycznego konsultanta
- pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Osoba do kontaktu

Pani Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Dane osobowe

Kontakt

Informacje dot. zatrudnienia

Dyspozycyjność

Dokumenty