Spawacz Zgrzewacz tworzyw sztucznych

Data: 09.02.2017
Miejsce pracy: Teren całego kraju

Rodzaj zatrudnienia: Doświadczony
Kategoria: Rzemiosło

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Spawanie tworzyw sztucznych,
  • Ustawianie automatu spawalniczego,
  • Składanie oraz łączenie elementów według rysunku technicznego,
  • Szlifowanie / obróbka spoin,
  • Kontrola jakości spoin,
  • Przycinanie elementów takicj jak płyty, rury według rysunku.

Profil

Wymagania:

  • Konieczne posiadane doświadczenie w materiałach termoplastycznych

(PP, HDPE, PVC, cPVC, PVDF, ECTFE oraz GPR)

  • Certyfikat spawalniczy z TUV w PP, PE, uPVC, doświadczenie udokumentowane,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Chęć rozwoju zawodowego,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe plus dzienne diety za każdy przepracowany dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe,
  • Punktualne wynagrodzenie,
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich,
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, również dla rodziny,
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych,
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym,
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta,
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Osoba do kontaktu

Pani Daniela Kowalik
pl(xmsDot)personal(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 2245880
Sepona GmbH

Dane osobowe

Kontakt

Informacje dot. zatrudnienia

Dyspozycyjność

Dokumenty