Nach oben

Betoniarz / Cieśla budowlany / Zbrojarz

Miejsce zatrudnienia:
Bundesweit
Zakres działalności:
Handwerk
Karrierelevel:
Berufserfahren
Rozpoczęcie:
10.01.2020

Zakres obowiązków

    • Praca stacjonarna w zakładzie betoniarskim
    • Przygotowywanie podłoża pod chudy beton/wykonanie chudego betonu.
    • Przygotowanie i montaż zbrojenia do gotowych elementów do budowy domów/bloków.
    • Montaż i demontaż deskowań systemowych

Twój profil

    • gotowość do pracy powyżej 180 h/miesięcznie
    • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
    • gotowość wyjazdu do Niemiec
    • punktualność i sumienność i dyspozycyjność
    • brak nałogów
    • własny samochód mile widziany

Oferujemy

    Robimy wszystko aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki pracy. Możemy to obiecać.

    • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony wraz z tłumaczeniem w Twoim języku
    • Zatrudnienie na pełny lub nie pełny etat
    • Ponadtaryfowe i punktualne wynagrodzenie
    • Nieopodatkowana dieta na nocleg i wyżywienie oraz dodatek paliwowy
    • Bonus urlopowy i świąteczny
    • Premie za polecenie pracownika, gdyż dobrzy ludzie znają dobrych ludzi!
    • Uszanowanie Twoich życzeń dotyczących np. miejsca pracy czy zakwaterowania
    • Elastyczne zarządzanie urlopem
    • Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszych klientów

    i wiele więcej.

    Pracując u nas, posiadasz specjalnie przydzielonego opiekuna, który Cię wspiera.

    Pomagamy tam, gdzie potrzebujesz pomocy.

    • Zgłoszenie do urzędu skarbowego i kasy chorych
    • Wsparcie w sprawach urzędowych
    • Wniosek o Kindergeld
    • Zapewnienie noclegu
    • Wyjaśnianie i uwzględnianie oczekiwań dotyczących zlecenia
    • Wsparcie w razie problemów ze zleceniem
    • Kształcenie ustawiczne i kursy językowe

    Informacje dodatkowe:

    • Miesięczny koszt zakwaterowania 250 euro – odciągane od wypłaty
    • Dojazd do pracy dla osób bez samochodu 100 euro/miesiąc – odciągane od wypłaty
    • Praca zmianowa – popołudniowa i nocna.
    • Możliwość pracy w nadgodzinach.

    Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel.+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub mailowo na adres bewerbungl(xmsAt)sepona(xmsDot)de

    Rekrutację prowadzą dla Państwa Joanna Łuczak i Daniela Jamrozy

Twój doradca
Frau Anna Rozanska
anna(xmsDot)rozanska(xmsAt)sepona(xmsDot)de
00493412245880

Aplikuję teraz

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit