Nach oben

Dekarz / Blacharzpraca w delegacji na terenie całych Niemiec

Miejsce zatrudnienia:
Bundesweit
Zakres działalności:
Handwerk
Karrierelevel:
Berufserfahren
Rozpoczęcie:
08.11.2019

Zakres obowiązków

    Zadania:

    • odbudowa całkowita lub częściowa pokryć dachowych tradycyjnych (renowacje starych dachów)
    • demontaż, montaż, odbudowa pokryć dachowych do stanu zamkniętego
    • odbudowy szkieletu dachu (krokwie, więźby)
    • wykonywanie podstawowych operacji blacharskich:  trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, uszczelnianie itp.
    • wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą, papą termozgrzewalną i tradycyjną
    • montowanie rynien i rur spustowych
    • wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia)

Twój profil

    • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
    • znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • gotowość wyjazdu do Niemiec
    • punktualność i sumienność,
    • dyspozycyjność.
    • własny samochód mile widzieny.

Oferujemy

    • Ponadtaryfowe stawki godzinowe plus diety za każdy przepracowany dzień,
    • Dodatki świąteczne i urlopowe
    • Punktualne wynagrodzenie
    •  możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
    • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
    • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
    • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
    • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
    • opiekę polskojęzycznego konsultanta
    • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
Twój doradca
Frau Daniela Jamrozy
bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341-224588-30

Aplikuję teraz

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit