Nach oben

Elektryk

Standort:
Aitrang
Tätigkeitsbereich:
Handwerk, Technisch-Gewerblich
Karrierelevel:
Gültig seit:
02.10.2019

Dein Aufgabengebiet

    Czy chcesz się z nami rozwijać? Skorzystaj z możliwości, jakie możemy Ci zaoferować, niezależnie od punktu swojej kariery. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, po przerwie  lub chcesz zacząć od nowa w budowaniu kariery zawodowej.

    Jesteśmy młodą i ambitną firmą z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie zasobów ludzkich.

    Dla naszego klienta poszukujemy obecnie elektryka.

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.

    BIURO NIEMCY +49 (341) 2245 8830 (mówimy po polsku)

    BIURO POLSKA +48 (62) 7205159

    lub przesłać nam swoje CV z dopiskiem Elektryk  na adres bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de

Twój profil

    • wykrztałcenie zawodowe, lub co najmniej 2 letnie doświadczenie w zawodzie,
    • umiejętność samodzielnej pracy,
    • samochód i prawo jazdy mile widziane,
    • gotowość do pracy w delegacjach na terenie całych Niemiec.

Oferujemy

    • zapewniamy punktualne wypłaty wynagrodzenia wg. taryfikatora (BAP)
    • diety za każdy przepracowany dzień,
    • umowę o pracę na czas nie określony,
    • zapewnienie świadczeń emerytalno socjalnych oraz premie świąteczne jak i również dodatek urlopowy po zakończeniu okresu próbnego,
    • możliwość pracy bezpośrednio o klienta,
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
Dein Ansprechpartner
Frau Daniela Jamrozy
bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341-224588-30

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit