Nach oben

Hydraulik - LeonbergRozpoczęcie pracy 20.01.2020

Miejsce zatrudnienia:
Bundesweit
Zakres działalności:
Handwerk
Karrierelevel:
Berufserfahren
Rozpoczęcie:
04.12.2019

Zakres obowiązków

    • montaż instalacji grzewczych w obiektach na terenie Leonberg.
    • montaż urządzeń sanitarnych
    • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Twój profil

    • udokumentowanego doświadczenia na w/w stanowisku
    • znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • gotowośći wyjazdu do Niemiec
    • umiejętność montażu instalacji grzewczych
    • umiejętność montażu urządzeń sanitarnych
    • instalacja urządzeń chłodzniczych
    • punktualnośći i sumiennośći
    • dyspozycyjnośći
    • własny samochód mile widziany

Oferujemy

    • Ponadtwryfowe stawki godzinowe oraz diety za każdy przepracowany dzień
    • Dodatki świąteczne i urlopowe, po okresie próbnym (od 150 do 300 euro)
    • Punktualne wynagrodzenie, 20-go każdego miesiąca
    • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek, 5x dzienna dieta,  przelewem na konto bankowe
    • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, wraz z polskim tłumaczeniem
    • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w Niemczech
    • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
    • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
    • opiekę polskojęzycznego konsultanta
    • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
    • premia lojalnościowa, do 600 euro netto za polecenie znajomego, który rozpocznie u nas pracę
    • dostęp do miesięcznych rozliczeń i pozostałych dokumentów online.
Twój doradca
Frau Daniela Jamrozy
bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341-224588-30

Aplikuję teraz

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit