Nach oben

Opiekun osób starszych w domach seniora

Miejsce zatrudnienia:
Bundesweit
Zakres działalności:
Alten- und Pflegefachkraft, Pflegekraft
Karrierelevel:
Berufserfahren
Rozpoczęcie:
11.06.2021

Zakres obowiązków

    -Wsparcie podopiecznych domu seniora w czynnosciach dnia codziennego (mycie, ubieranie, karmienie)

    - Dokumentowanie wykonanych czynności

    - Asystowanie pielęgniarce/wspolpraca z personelem medyczynm

Twój profil

    Udokumentowane doświadczenie w pracy jako opiekun osob starszych

    Preferowane minimum 3 miesiące doświadczenia stacjonarnego(domy seniora, hospicja, szpitale)

    Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum B1)

    Empatia, punktualność, sumienność

    Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech

    Mile widziane prawo jazdy i samochód

Oferujemy

    Ponadtaryfowe stawki godzinowe plus diety za każdy przepracowany dzień,

    Dodatki świąteczne i urlopowe

    Punktualne wynagrodzenie

    Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek

    Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich

    Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

    Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych

    Pomoc przy składaniu wniosku o nadanie numeru identyfikacji podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym

    opiekę polskojęzycznego konsultanta

    zapewnione zakwaterowanie

Twój doradca
Frau Monika Wolanin
bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341 224588-33

Aplikuję teraz

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit