Nach oben

Programista CNCHeidenhain 426/530 lub HAAS SL-20 z sterowaniem FANUC

Standort:
Bundesweit
Tätigkeitsbereich:
Handwerk, Industrie
Karrierelevel:
Berufserfahren
Gültig seit:
08.10.2019

Dein Aufgabengebiet

    • Samodzielne programowanie i obsługa tokarki CNC HAAS SL-20 z sterowaniem FANUC lub  Heidenhain 426 lub 530
    • Wybór materiałów z magazynu, przygotowanie, obróbka na maszynie CNC.
    • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
    • Samodzielnie wykonywanie elementów opierających się na konkretnych rozmiarach  i rysunkach w odpowiednim czasie oraz ich wykończenie.
    • Szlifowanie elementów i gotowego produktu.
    • Praca na materiałach takich jak: stal, aluminium i materiały sztuczne.
    • Produkcja jednostkowa, małoseryjna.
    • Konserwacja maszyny, gdy zachodzi potrzeba.

Twój profil

    • dobra znajomość j.niemieckiego
    • wykształcenie zawodowe jako operator maszyny CNC
    •  Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
    • Świadomość jakości, orientacja na problemy, wydajność, duch zespołu, niezawodność, motywacja, punktualność, zaangażowanie
    • umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
    • Wiedza technologiczna
    • Znajomość jednego z programu, CNC Butler, Mori APNT, Vector, Solid Cam, Schott Systems Pictures na PC, SolidWorks
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

    • ponadtaryfowe stawki godzinowe plus dzienne diety za każdy przepracowany dzień
    • Dodatki świąteczne i urlopowe
    • Punktualne wynagrodzenie
    •  możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
    • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
    • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
    • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
    • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
    • opiekę polskojęzycznego konsultanta
    • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. +49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub przesłać nam swoje CV z dopiskiem Operator Tokarek CNC na adres bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de

    Zapraszamy również na osobiste spotkania w siedzibie naszej firmy przy ul. Kościuszki 10. w Ostrowie Wielkopolskim 63-400

    Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Sepona GmbH, Jacobstr.3, 04105 Leipzig.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

    Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Dein Ansprechpartner
Frau Daniela Jamrozy
bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341-224588-30

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit