Nach oben

Serwisant-Elektryk do agregatów prądotwórczychPoszukujemy mechanika maszyn rolniczych z umiejętnościami elektryka od zaraz do pracy na terenie Niemiec

Miejsce zatrudnienia:
Bundesweit
Zakres działalności:
Handwerk
Karrierelevel:
Berufserfahren
Rozpoczęcie:
04.12.2019

Zakres obowiązków

    Zakres Twoich obowiązków:

    • montaż i serwis agregatów prądotwórczych (wymiany filtrów, wymiany oleju, wymiany płynów eksploatacyjnych, kontrola poprawności działania podzespołów, wymiana podzespołów).
    • obsługiwanie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas montażu i serwisu agregatów
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej w j.niemieckim
    • ciągłe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji poprzez skuteczną współpracę, wymianę doświadczeń i informacji
    • doradztwo techniczne i współpraca z klientami

Twój profil

    Nie musisz być idealny – my znajdziemy dla Ciebie idealne stanowisko.

    Ułatwią nam to następujące kwestie:

    • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektronik, elektryk, elektromonter, elektromechanik)
    • minimum 1 rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
    • wiedza techniczna z branży elektrotechnicznej i mechanicznej
    • znajomość zasad serwisowania silników spalinowych
    • mile widziana wiedza na temat programowania sterowników (Lovato, ComAp, Woodward)
    • świadectwo kwalifikacyjne SEP E, D
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • prawa jazdy kategorii B
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • dyspozycyjność związana z delegacjami na terenie Niemiec
    • dobra znajomosc j.niemieckiego – poziom B1

Oferujemy

    Robimy wszystko aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki pracy. Możemy to obiecać.

    • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony wraz z tłumaczeniem na j.polski
    • Zatrudnienie na pełny lub nie pełny etat
    • Ponadtaryfowe i punktualne wynagrodzenie
    • Nieopodatkowana dieta na nocleg i wyżywienie oraz dodatek paliwowy
    • Bonus urlopowy i świąteczny
    • Premie za polecenie pracownika, gdyż dobrzy ludzie znają dobrych ludzi!
    • Uszanowanie Twoich życzeń dotyczących np. miejsca pracy czy zakwaterowania
    • Elastyczne zarządzanie urlopem
    • Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszych klientów

    i wiele więcej.

    Pracując u nas, posiadasz specjalnie przydzielonego opiekuna, który Cię wspiera.

    Pomagamy tam, gdzie potrzebujesz pomocy.

    • Zgłoszenie do urzędu skarbowego i kasy chorych
    • Wsparcie w sprawach urzędowych
    • Wniosek o Kindergeld
    • Zapewnienie odpłatnego noclegu
    • Wyjaśnianie i uwzględnianie oczekiwań dotyczących zlecenia
    • Wsparcie w razie problemów ze zleceniem
    • Kształcenie ustawiczne i kursy językowe

    Nasi doradcy mówią w różnych językach: niemieckim, angielskim, polskim, rosyjskim, tureckim oraz azerbejdżańskim.

    Wszystkie oferowane stanowiska są skierowane zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet oraz różnorodnych kandydatów niezależnie od wieku, pochodzenia, religii czy orientacji seksualnej.

    Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przyjdź osobiście. Nasze biura znajdziesz w takich miejscach jak Leipzig, Erfurt, Jena i Ostrów Wielkopolski.

    Cieszymy sie na rozmowę z Tobą!

Twój doradca
Frau Daniela Jamrozy
bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341-224588-30

Aplikuję teraz

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit