Nach oben

SPAWACZ MIG/MAG

Standort:
Luckau
Tätigkeitsbereich:
Handwerk, Industrie
Karrierelevel:
Berufserfahren
Gültig seit:
08.10.2019

Dein Aufgabengebiet

    Obowiązki:

    • spawanie elementów z blach > 13 mm, pozycją pionową z dołu do góry, jednostronnie bez podkładki

    DIN EN ISO 9606-1 135 T FW FM1 S t10 D60 PH ml

    • spawanie rur o średnicy 60 mm, grubość 10 mm, wielowarstwowe, metodą pachwinową,

    DIN EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s>12 PF ss nb

    • przygotowywanie materiałów do spawania,
    • praca z dokumentacją spawalniczą,
    • praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych ISO
    • praca w systemie 3 zmianowym

Twój profil

    • podstawowa znajomość j.niemieckiego
    • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
    • gotowość wyjazdu do Niemiec
    • aktualne uprawnienia spawalnicze
    • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
    • punktualność i sumienność i dyspozycyjność
    • własny samochód mile widziany.

Oferujemy

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie krztałtujące się następująco:
      • do 5 miesiąca, stawka 11,72€ brutto* + 25€ netto diety dziennej
      • po 5 miesiącu, stawka 12,65€ brutto* + 25€ netto diety dziennej
      • po 7 miesiącu, stawka 12,65€ brutto* + 25€ netto diety dziennej

    *(+ 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych oraz za nadgodziny, oraz +50% dodatku za prace w weekend)

    • dodatki świąteczne i urlopowe, po okresie próbnym od 150 do 300 euro.
    • punktualne wynagrodzenie, 20 każdego miesiąca
    • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek, do 250 euro co wtorek
    • niemiecką umowę o pracę + polskie tłumaczenie
    • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
    • pełny pakiet świadczeń socjalnych
    • opiekę polskojęzycznego konsultanta
    • pomoc przy kompletowaniu dokumentacji Kindergeld
    • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
Dein Ansprechpartner
Frau Daniela Jamrozy
bewerbung(xmsAt)sepona(xmsDot)de
+49 341-224588-30

Persönliche Angaben

Dokumente

Sonstiges

Kontakt

Karriere Angaben

Verfügbarkeit