Menü
Loading...

Dyspozytor

Standort:
04435 Schkeuditz Deutschland
Gültig seit:
ab sofort
Vertragsart:
Vollzeit
Standort:
04435 Schkeuditz Deutschland
Arbeitsstunden:
30 - 40 Stunden pro pro Woche
Tarifvertrag:
BAP/DGB

Opis stanowiska:

W ramach pracy tymczasowej z mysla rozbudowania odnoszacego sukcesy zespolu - poszukujemy od zaraz dla naszego Klienta - rodzinnej firmy kurierskiej - dysponenta/dysponentki na pelen etat . W przyszlosci mozliwe jest zatrudnienie bezposrednio u klienta.

Zadania, kompetencje i obowiazki:

  • Przyjmowanie i przetwarzanie zamowien
  • Rejestrowanie zlecen frachtowych , przygotowywanie ofert i kalkulowanie cen
  • Optymalne koordynowanie pracy kierowcow/kurierow z uwzglednieniem aspektow ekonomicznych
  • Kontakt z kurierami , klientami oraz partnerami biznesowymi
  • Rozwiazywanie problemow dotyczacych zapytan kurierskich i transportowych
  • Odpowiedzialne i samodzielne wykonywanie powierzonych zadan 

Perspektywy rozwoju:

  • Dlugoterminowa i pewna praca w rodzinnej firmie
  • Mozliwosc stalego zatrudnienia w pelnym wymiarze godzin 
  • Intensywne wprowadzenie w zakres obowiazkow i praca pelna wyzwan 
  • Wynagrodzenie zalezne od efektow pracy 
  • Godziny pracy : poniedzialek - piatek (jedna zmiana) 
  • Interesujace i zroznicowane zadania
  • Dobre polaczenie komunikacyjne i zapewniony bezplatny parking
 

Wymagania:

  • Wyksztalcenie w branzy zwiazanej z handlem lub zarzadzanie, marketing , wyksztalcenie w branzy spedycyjnej bÄ™dzie dodatkowym atutem)
  • BiegÅ‚a znajomosc jezyka niemieckiego (w mowie i pismie), mile widziana zaawansowana znajomosc jezyka angielskiego
  • Znajomosc jezyka polskiego bedzie dodatkowym atutem
  • Umiejetnosc obslugi komputera
  • Chec uczenia sie i przyswajania nowych umiejetnosci
  • Umiejetnosci analityczne i podstawowa wiedza geograficzna
  • Umiejetnosc pracy w zespole, sumiennosc, talent organizacyjny, elastycznosc
  • Zaswiadczenie o niekaralnosci  
 

Dane do kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesÅ‚anie dokumentow aplikacyjnych, najlepiej poczta elektroniczna.   Daniel Kronschnabl Projektmanager/Doradca personalny Tel. Nr.: 0049 341- 22458819 E-Mail: d(xmsDot)kronschnabl(xmsAt)sepona(xmsDot)de  

Zum Seitenanfang