Menü
Loading...

Mechanik utrzymania ruchu (m/k/d)

Standort:
04347 Leipzig Deutschland
Gültig seit:
23.07.2024
Vertragsart:
Vollzeit
Standort:
04347 Leipzig Deutschland
Vakanz:
Neubesetzung
Arbeitsstunden:
38 Stunden pro pro Woche
Tarifvertrag:
BAP/DGB
Gehalt:
16 - 17 Euro pro Stunde

Opis stanowiska:

Nasz klient zajmuje sie rozwiazywaniem problemow i procesami zwiazanymi z utrzymaniem infrastruktury torowej i pojazdow szynowych w Lipsku. Jako dostawca uslug utrzymania ruchu wnosi znaczacy wklad w kwestie mobilnosci osob korzystajacych z transportu lokalnego. Dla naszego klienta, w ramach pracy tymczasowej  poszukujemy  od zaraz pracownikow na stanowisko mechanika utrzymania ruchu (m/k/d).

Zadania, kompetencje i obowiazki:

  • Przeprowadzanie przegladow konserwacyjnych i kontrolnych tramwajow zgodnie z okreslonymi standardami
  • Prace spawalnicze i naprawcze przy pojazdach szynowych i ich komponentach
  • Prace elektryczne, elektromechaniczne i mechaniczne w ramach utrzymania i naprawy tramwajow zgodnie ze specyfikacjami
  • Konserwacja i regeneracja zespolow i podzespolow mechanicznych, elektrycznych i elektrotechnicznych
  • Rozwiazywanie problemow

Perspektywy rozwoju:

Oferujemy umowe o prace na czas nieokreslony. Wynagrodzenie bedzie zgodne z taryfa plac BAP + premie, co odpowiada rocznemu wynagrodzeniu w wysokoÅ›ci co najmniej 31 tys. euro, przy regularnych godzinach pracy wynoszacych 38 godzin tygodniowo! Dodatkowe elastyczne planowanie czasu pracy jest mozliwe dzieki utworzeniu konta czasu pracy!  

Wymagania:

  • Wyksztalcenie techniczne
  • Mile widziane doswiadczenie w konserwacji pojazdow
  • Gotowosc do pracy w systemie zmianowym
  • Poczucie odpowiedzialnosci, w szczegolnosci staranna i absolutnie rzetelna praca oraz umiejetnosc samodzielnej kontroli jakosci pracy
  • Umiejetnosc pracy w zespole
  • Gotowosc do dziaÅ‚ania, tj. zaangazowanie w rozwiazywanie problemow i zdolnosc do samodzielnej pracy

Dane do kontaktu:

W przypadku zainteresowania prosimy wyslac dokumenty aplikacyjne na adres email.   Daniel Kronschnabl Projektmanager / Doradca personalny Tel. Nr.: 0341- 22458819 E-Mail: d(xmsDot)kronschnabl(xmsAt)sepona(xmsDot)de  

Zum Seitenanfang