Menü
Loading...

Monter pojazdow (m/k/d)

Standort:
04347 Leipzig Sachsen Deutschland
Gültig seit:
23.07.2024
Vertragsart:
Vollzeit
Standort:
04347 Leipzig Sachsen Deutschland
Vakanz:
Neubesetzung
Arbeitsstunden:
38 Stunden pro pro Woche
Tarifvertrag:
BAP/DGB
Gehalt:
16 - 17 Euro pro Stunde

Opis stanowiska:

Nasz klient zajmuje sie rozwiazywaniem problemow i procesami zwiazanymi z utrzymaniem infrastruktury torowej i pojazdow szynowych w Lipsku. Jako dostawca uslug utrzymania ruchu wnosi znaczacy wklad w kwestie mobilnosci osob korzystajacych z transportu lokalnego.  Dla naszego klienta, w ramach pracy tymczasowej  poszukujemy  od zaraz pracownikow na stanowisko montera pojazdow(m/k/d).

Zadania, kompetencje i obowiazki:

  • Ogolne zadania zgodnie z opisem stanowiska
  • Kompleksowe prace  na pojazdach szynowych (rozne komponenty i zespoly)
  • Samodzielna praca zgodnie z rysunkami i specyfikacjami
  • Prace produkcyjne i/lub montaz elementow stalowych
  • Umiejetnosc pracy z narzedziami (np. piÅ‚a tarczowa, szlifierka katowa itp.)

Perspektywy rozwoju:

Oferujemy umowe o prace na czas nieokreslony. Wynagrodzenie bedzie zgodne z taryfa plac BAP + premie, co odpowiada rocznemu wynagrodzeniu w wysokości co najmniej 31 tys. euro, przy regularnych godzinach pracy wynoszacych 38 godzin tygodniowo! Dodatkowe elastyczne planowanie czasu pracy jest mozliwe dzieki utworzeniu konta czasu pracy!

Wymagania:

  • Mile widziane  ukonczone specjalistyczne szkolenie zawodowe (np. mechanik, mechanik przemysÅ‚owy lub podobne zawody techniczne)
  • Znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i pismie
  • Gotowosc do pracy zmianowej (system 2-zmianowy wczesna i pozna zmiana od poniedziaÅ‚ku do piatku)
  • Staranny sposob pracy, umiejetnosc pracy w zespole

Dane do kontaktu:

W przypadku zainteresowania prosimy wyslac dokumenty aplikacyjne na adres email.   Daniel Kronschnabl Projektmanager / Doradca personalny Tel. Nr.: 0341- 22458819 E-Mail: d(xmsDot)kronschnabl(xmsAt)sepona(xmsDot)de  

Zum Seitenanfang